Endermolift Alliance LPG

EndermoliftTM – fitness do Twojej skóry. W 100% naturalny i bezinwazyjny lifting

Endermolift to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, wykorzystywana u mężczyzn przy zabiegach w obrębie twarzy i szyi. Technologia firmy LPG stosowana do liftingu, wykorzystuje opatentowany system podciśnieniowy, który z niezwykłą dokładnością, opracowuje każdą partię twarzy, zapewniając w ten sposób niezwykle relaksacyjny i głęboki masaż wszystkich struktur skóry. Zabiegi EndermoliftTM wykonujemy za pomocą aparatu najnowszej generacji – Endermologie LPG Alliance®, który w naturalny sposób pozwala na modelowanie konturów, stymulację kolagenu i ujędrnienie skóry.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Endermolift™ Endermologie LPG Alliance® jest bezinwazyjnym, naturalnym i bardzo przyjemnym sposobem na  młodzieńczy i piękny wygląd cery. Intensywny masaż próżniowy głęboko relaksuje skórę oraz usuwa wszelkie napięcia mięśniowe odpowiedzialne za niechciane zmarszczki mimiczne. Co ważne, zabieg nawet na moment nie wyłączy Cię z Twoich codziennych aktywności. Wręcz przeciwnie! Dogłębnie odżywi, zregeneruje i dotleni Twoją skórę, dzięki czemu od razu będziesz wyglądać na bardziej wypoczętego.

Głowica Eendermologie LPG® EndermoliftTM może być stosowana w celu:

 • Rozświetlenia cery: delikatne złuszczanie martwych komórek naskórka oraz stymulacja mikrocyrkulacji doprowadzą do uzyskania jednolitego odcienia cery oraz efektu rozjaśnienia skóry twarzy.
 • Oczyszczania: wspomaganie usuwania toksyn i dotlenienie skóry pozwolą uzyskać efekt czystej i rozświetlonej skóry.
 • Niwelowania oznak starzenia: widoczny efekt cofnięcia czasu poprzez wysmuklenie oraz wyrównanie proporcji twarzy, przywrócenie gęstości i jędrności skóry, a także spłycenie  powstałych zmarszczek oraz bruzd.
 • Odnowy biologicznej: ujednolicenie cery, zmniejszenie widoczności porów i wygładzenie zmarszczek na twarzy i szyi, pozwoli uzyskać efekt prawdziwie odświeżonej cery.
 • Wymodelowania owalu twarzy oraz zmniejszenia podwójnego podbródka: dzięki wyraźniej poprawie jędrności skóry oraz przyśpieszonemu metabolizmowi komórek tłuszczowych, owal twarzy jest zauważalnie wysmuklony i odzyskuje regularne rysy.
 • Regeneracji komórkowej: usuwanie toksyn, rozświetlenie cery, wygładzenie nierówności skóry poprzez wypełnienie zmarszczek na twarzy, szyi i dłoniach.
 • Pielęgnacji okolicy oczu: wygładzenie zmarszczek wokół oczu, uniesienie opadających powiek.

Skuteczność zabiegów EndermoliftTM

Dla uzyskania spektakularnych i długotrwałych efektów, kluczowe jest wykonywanie zabiegu EndermoliftTM w serii. W zależności od oczekiwanych rezultatów, kondycji skóry oraz innych indywidualnych czynników u każdego klienta, nasz ekspert proponuje odpowiednią liczbę zabiegów i ustala odpowiednie przerwy między nimi, najczęściej jest to seria 10 do 15 zabiegów, wykonywanych co 2-4 dni. Dzięki zabiegowi Endermolift™ możemy natychmiast cieszyć się zdrową, promienną cerą oraz efektem 100% naturalnego, łagodnego liftingu. Po kilku sesjach zmarszczki zostają wygładzone, a kontury twarzy wymodelowane. Cera ulega także rozjaśnieniu i odzyskuje równomierny koloryt.

Aby efekt zabiegów trwał jak najdłużej po zakończeniu serii, warto wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zabiegi w terapii podtrzymującej, mają bardzo duże znaczenie, gdyż pozwalają utrzymać wysoką aktywność fibroblastów, pobudzonych do wzmożonej produkcji w skórze kluczowych składników odmładzających. W tym celu zazwyczaj już jeden zabieg w miesiącu jest wystarczający.

Rezultaty potwierdzone naukowo

Endermolift penetruje głębokie warstwy skóry, przynosząc widoczne gołym okiem rezultaty. Oddziałuje na fibroblasty zlokalizowane w skórze właściwej, przyczyniając się do wzrostu syntezy kluczowych substancji odmładzających:

 • Pobudza syntezę kolagenu, co zapewnia wzrost jędrności skóry o 70% oraz wygładzenie zmarszczek o 87%.
 • Stymuluje tworzenie w skórze nowych włókien elastyny o 46%, zwiększając tym samym sprężystość skóry.
 • Zwiększa produkcję naturalnego kwasu hialuronowego o 80%, znacznie poprawiając nawilżenie.
 • Dzięki wzmożonej mikrocyrkulacji, cera staje się 2 razy bardziej promienna i pełna blasku.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Endermologii na twarz?

 • lokalne stany zapalne i choroby skóry,
 • przerwanie ciągłości skóry,
 • aktywny trądzik,
 • trądzik różowaty,
 • infekcje,
 • mocne podrażnienie skóry np. na skutek poparzenia słonecznego,
 • łuszczyca, bielactwo.

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Endermolift – pełny personalizowany – 45 min.280 zł
Endermolift – przeciwstarzeniowy (modelowanie owalu, ujędrnienie, wypełnienie zmarszczek) 30 min.170 zł
Endermolift – rozświetlenie 15 min.130 zł
Endermolift – pielęgnacja oczu lub ust 20 min.100 zł
Endermolift – odmładzanie dłoni 20 min.100 zł
Endermolift – dekolt i biust 25 min.140 zł
Endermolift – express jako dodatek do innego zabiegu 15 min.80 zł