Kosmetyka podstawowa

Salon Lenis z Poznania posiada w swojej ofercie zabiegi mające na celu poprawę wyglądu twarzy i ciała. Estetyczna kosmetyka podstawowa pozwala lepiej prezentować się podczas ważnych okazji oraz na co dzień, bez konieczności silnego ingerowania w poszczególne partie ciała.

Tym, co oferujemy w ramach kosmetyki podstawowej, jest depilacja woskiem Depileve, regulacja i henna brwi, makijaż permanentny, a także lifting czy laminowanie rzęs.

Depilacja woskiem Depileve to rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób pozbyć się niechcianego owłosienia. Jeśli chodzi o twarz, depilujemy m.in. górną wargę, brodę czy baki. Ponadto wykonujemy ten zabieg również na nogach, rękach, klatce piersiowej oraz okolicach bikini. Depilacja woskiem pozwala na szybkie uzyskanie gładkiej skóry na wybranej partii ciała. Po jej wykonaniu włoski są niewidoczne nawet do 3 tygodni.

Zabieg henny ułatwia codzienne wykonywanie makijażu. Dzięki niemu można zapomnieć o kredce do brwi – włoski po zabiegu są podkreślone, wypełnione i mają odpowiedni kształt przez kilka tygodni. Dobrym rozwiązaniem na dłuższe utrzymanie tego efektu jest wykonanie makijażu permanentnego.

Laminacja i podkręcanie rzęs potrafi zmienić wygląd całej oprawy oka, dzięki uniesieniu włosków oraz podkręceniu ich. Efekty tego zabiegu kosmetyki estetycznej widoczne są nawet do 6 tygodni.

PROMOCJE