Regulacja brwi

Męskie brwi pod kontrolą profesjonalistów

Straciłeś kontrolę nad swoimi brwiami? Jeżeli nie potrafisz okiełznać ich samodzielnie, oddaj się w ręce profesjonalistów. Dzięki zabiegowi regulacji, będziesz bardziej zadowolony ze swojego wyglądu, a Twoje pewność siebie zdecydowanie wzrośnie. W zależności od kształtu brwi, ich gęstości oraz efektu, który chcemy osiągnąć, istnieje kilka sposobów na udaną stylizację u mężczyzn:

Regulacja pęsetą

Jest metodą najbardziej precyzyjną. Polega na pojedynczym usuwaniu włosków, jeden po drugim, aż do uzyskania pożądanego kształtu brwi. Regulacja pesetą nie podrażnia skóry i jest całkowicie bezpieczna dla oczu, ponieważ nie uszkadza naskórka oraz nie prowadzi do przegrzania tkanek.

Regulacja woskiem paskowym

Wykonywana jest przy użyciu wosku miękkiego, który usuwany jest ze skóry wraz z niepożądanymi włoskami. Metoda pozwala na szybszą i mniej bolesną regulację. Najlepiej sprawdza się w przypadku cienkich włosów, które wyrastają poza wyraźnie zarysowany kształt łuku brwiowego.

Regulacja woskiem bezpaskowym

Stylizację wykonuje się woskiem twardym, który jest przeznaczony specjalnie do depilacji twarzy. Preparat zastyga, wówczas zrywa się go szybkim ruchem usuwając włosy wraz z cebulkami. Wosk twardy jest zdecydowanie mocniejszy, dlatego dobrze sprawdza się nawet w przypadku grubych i sztywnych męskich włosów.

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Elleebana Brow Henna – henna pudrowa130 zł
Elleebana Brow Henna – henna pudrowa z regulacją140 zł
Elleebana Lash Lift – lifting, laminowanie, botoks rzęs200 zł
Elleebana - laminacja brwi200 zł
Regulacja brwi pęsetą40 zł
Regulacja brwi woskiem Lycon40 zł
Henna brwi45 zł
Henna rzęs45 zł
Henna brwi i regulacja60 zł
Henna brwi i rzęs oraz regulacja90 zł