Mezoterapia igłowa skóry głowy

Piękne i gęste włosy dodają nam pewności siebie i stanowią ważny element naszego wyglądu. Zdarza się jednak, że pod wpływem różnych czynników np. stresu, leków, zaburzeń hormonalnych, niedostatecznej ilości witamin i minerałów – zaczynają nadmiernie wypadać. Sytuacja taka powinna być sygnałem, aby zdiagnozować przyczynę problemu i skutecznie ją wyeliminować oraz rozpocząć odpowiednie leczenie.  Z pomocą mogą przyjść również zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy.  Dzięki kuracji możemy skutecznie zahamować wypadanie włosów, przywrócić im piękny wygląd i pobudzić ich wzrost. Zabieg warto stosować również jako profilaktykę, by opóźnić proces ich wypadania. Co ważne, można go wykonywać zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Na czym polega mezoterapia igłowa skóry głowy?

Podczas zabiegu substancja lecznicza podawana jest bezpośrednio do skóry za pomocą iniekcji. W ten sposób działanie aktywnej substancji jest dużo silniejsze niż w przydatku stosowania preparatów aplikowanych zewnętrznie.

Efekty terapii:

  • poprawa ogólnej kondycji włosów,
  • zahamowanie ich wypadania,
  • pobudzenie wzrostu włosów,
  • odżywienie, zwiększanie ich gęstości oraz grubości,
  • regeneracja cebulek włosowych,
  • pielęgnacja skóry głowy.

Stosowane do zabiegu mezoterapii igłowej preparaty

W naszej klinice stosujemy wyłącznie sprawdzonych, certyfikowanych i przeznaczonych do iniekcji preparatów. Jedną z najbardziej cenionych na rynku medycyny estetycznej jest terapia peptydowa, a doskonałe rezultaty przynosi również kuracja osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową – metoda całkowicie naturalna, ponieważ materiał do mezoterapii uzyskiwany jest z własnej krwi Pacjenta.

Zobacz także:

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Dr Cyj Hair Filler 1 ml800 zł
Osocze bogatopłytkowe800 zł
Fibryna bogatopłytkowa900 zł
Fibryna bogatopłytkowa z osoczem1200 zł