Fale Coolwaves

rewolucja w walce z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotką skórą

Poszukując nowych technologicznych rozwiązań i wychodząc naprzeciw  wyzwaniom jakie stawia przed nami nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna, firma DEKA, jeden ze światowych liderów technologii laserowej, wprowadziła na rynek urządzenie do walki z tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry wykorzystujące technologię CoolWaves.

Na czym polega nowa technologia Coolwaves?

Zabiegi wykonywane urządzeniem firmy DEKA zapewniają zupełnie nowy wymiar modelowania sylwetki, wygładzania i ujędrniania skóry. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej metody z użyciem fal elektromagnetycznych zwanych Coolwaves, docieramy bezpośrednio do tkanki tłuszczowej doprowadzając do jej widocznej redukcji. Odpowiednio ustawiona częstotliwość fal sprawia, że aż 80% z nich trafia bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej bez oddziaływania na samą skórę.

Zabieg umożliwia trwałe niszczenie komórek tłuszczowych, poprzez selektywny rozpad ich błon. Z tego względu po zakończeniu zalecanej serii zabiegów, nawet bez przestrzegania restrykcyjnej diety, ponowne nagromadzenie takiej samej ilości tłuszczu w miejscach poddanych działaniu fal Coolwaves jest procesem długotrwałym. Nowo powstałe komórki tłuszczowe musiałyby rozszerzyć swą objętość na tyle, by zająć miejsce tych już usuniętych, a to wymaga czasu. Tak zaawansowana technologia zapewnia więc zadowalające i długotrwałe efekty.

Dwie głowice dla zwiększenia skuteczności

Urządzenie firmy DEKA wykorzystujące technologię Coolwaves posiada dwie głowice opracowane tak, by zapewnić jak najskuteczniejsze i wszechstronne działanie:

 • Głowica głębokiego działania – umożliwiająca efektywną penetrację komórek tłuszczowych, które pod wpływem wysyłanych przez nią fal, doprowadzone do drgania pękają i ostatecznie rozpadają się. Efekt jaki możemy uzyskać za pomocą głowicy głębokiego działania, to całkowite zniszczenie komórek tłuszczowych a także redukcja głębokiego cellulitu.
 • Głowica płytkiego działania – poprawia kondycję skóry, ujędrniając ją i wygładzając. Działa też redukująco na cellulit powierzchniowy.

Efekty zabiegów:

 • Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – emisja fal Coolwaves nakierowana jest na tkankę tłuszczową do której dociera aż w 80%  skutecznie niszcząc błony jej komórek. W wyniku tego procesu komórki rozpadają się i w naturalny sposób zostają usunięte z organizmu przez układ limfatyczny. Urządzenie działa z dużą precyzją, a fale trafiają dokładnie tam, gdzie są emitowane.
 • Redukcja cellulitu – dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom fale Coolwaves mają zbawienny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Stymulując ją, działają ujędrniająco wygładzając tak zwaną „pomarańczową skórkę”. Co więcej, zabieg zalecany jest zarówno w przypadku cellulitu powierzchniowego, jak i głęboko zlokalizowanego. Rezultaty jakie możemy osiągnąć dzięki urządzeniu w wielu przypadkach widoczne są nawet już po pierwszym zabiegu.
 • Ujędrnienie i ogólna poprawa wyglądu skóry – technologia Coolwaves stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Skóra staje się bardziej napięta, jędrna, a co za tym idzie poprawia się również jej koloryt.
 • Zmniejszanie obwodów ciała, wymodelowanie sylwetki – dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym jakie opracowano tworząc urządzenie wykorzystujące mikrofale Coolwaves, możemy poprawić wygląd naszej sylwetki. Niewątpliwą zachętą do rozpoczęcia zabiegów jest także poprawa samopoczucia, która towarzyszy zachodzącym, pozytywnym zmianom w wyglądzie naszego ciała.

Jak długo trwa zabieg? Jakie są odczucia?

Każda sesja trwa około godziny i wykonywana jest na wybranej okolicy zabiegowej z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitu lub utratą jędrności oraz gęstości skóry. Podczas kontaktu ciała z głowicą odczuwalne jest wewnątrz tkanek ciepło, ale bez nieprzyjemnego uczucia parzenia. Głowica wyposażona jest w specjalny system chłodzący, zapewniający większy komfort podczas wykonywania masażu. Dużym atutem zabiegów z użyciem mikrofal Coolwaves jest fakt, że pacjent bezpośrednio po zakończeniu sesji zabiegowej może wrócić do swoich codziennych czynności, bez potrzeby rekonwalescencji.

Skuteczność zabiegów

Technologia Coolwaves, w przeciwieństwie do innych technologii stosowanych na rynku medycyny estetycznej, wykorzystuje fale elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości. Dzięki temu fale niszczą komórki tłuszczowe, a nie jedynie zmniejszają ich objętość. W wielu przypadkach już jeden zabieg z wykorzystaniem mikrofal Coolwaves przynosi korzystne zmiany, a pobudzony do pracy i samooczyszczania się organizm, wypracowuje efekt ostateczny. W celu osiągnięcia rezultatów rekomendujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów na jednym obszarze zabiegowym w odstępnie co 3-4 tygodni. W trakcie odbywania kuracji  zaleca się jednocześnie stosowanie odpowiedniej diety, spożywanie dużej ilości wody oraz aktywność fizyczną.  Dla przyspieszenia i usprawnienia procesu uwalniania się komórek tłuszczowych  z organizmu, rekomendujemy wykonywanie w trakcie trwania terapii zabiegów drenujących, np. endermologii Alliance.

Okolice zabiegowe:

 • Brzuch – nowoczesna metoda emisji fal elektromagnetycznych pozwala nam na równoczesną redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Dzięki zabiegom możemy więc osiągnąć efekt bardziej płaskiego brzucha i napiętej skóry.
 • Boczki – wyraźne wyeksponowanie talii i redukcja obwodu.
 • Uda – działając na partię przednią lub tylną ud, jesteśmy w stanie zminimalizować  każdy rodzaj cellulitu, dzięki usunięciu powstałych na tym obszarze ciała zwłóknień tkanki podskórnej oraz nagromadzonych komórek tłuszczowych. Uda, poddane działaniu fal staną się wymodelowane, a ich obwód się zmniejszy.
 • Bryczesy – kształtowanie sylwetki dzięki uzyskaniu odpowiednich proporcji rozkładu tkanki tłuszczowej.
 • Plecy  – modelowanie kształtu pleców i usunięcie tzw. „motylków”.
 • Ramiona – wysmuklenie ramion, nadanie im ładnego kształtu oraz ujędrnienie skóry.
 • Podbródek – redukcja objętości komórek tłuszczowych i ujędrnienie skóry. Przywrócenie utraconego konturu twarzy oraz uzyskanie wyraźnej linii żuchwy.

Zobacz podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu Coolwaves

 • ciąża i okres karmienia piersią (do 10 miesięcy po porodzie),
 • niewydolność lub zaburzenia serca,
 • ciężkie choroby naczyń krwionośnych,
 • rozrusznik serca,
 • implant trwały w obszarze jaki ma zostać poddany kuracji (np. implant piersi, przeszczep tłuszczu, śruby, metalowe albo plastikowe płytki),
 • nowotwór złośliwy obecnie lub w ciągu ostatnich 5 lat,
 • niewydolność/zaburzenie czynności nerek i/lub wątroby,
 • aktywne zapalenie błony śluzowej,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany zapalne skóry,
 • zakrzepowe zapalenie żył, zakrzep żylny,
 • choroby zakaźne (zwłaszcza zapalenie wątroby typu B i C),
 • zaburzenie krzepnięcia krwi/skaza krwotoczna,
 • pacjenci z przeszczepionym narządem,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • implanty do głębokiej stymulacji mózgu,
 • skłonność do powstawania bliznowców.

Sprawdź cennik

Zabieg1 zabieg
Brzuch1550 zł
Boki1200 zł
Brzuch i boki1850 zł
Pośladki1350 zł
Uda (przód lub tył)1800 zł
Uda (wewnętrzna lub zewnętrzna część tzw. bryczesy)1350 zł
Uda całość3500 zł
Ramiona1350 zł
Okolica pod stanikiem (tzw. motylki)1350 zł
Podbródek700 zł

Idealny duet z: