Onda Coolwaves by Deka - cennik zabiegów

Zabieg1 zabiegPROGRAM
PIĘKNE CIAŁO
Brzuch1550 zł2 x 930 zł
Boki1200 zł2 x 720 zł
Brzuch i boki1850 zł2 x 1110 zł
Pośladki1350 zł2 x 810 zł
Uda (przód lub tył)1800 zł2 x 1080 zł
Uda (wewnętrzna lub zewnętrzna część tzw. bryczesy)1350 zł2 x 810 zł
Uda całość3500 zł2 x 2100 zł
Ramiona1350 zł2 x 810 zł
Okolica pod stanikiem (tzw. motylki)1350 zł2 x 810 zł
Podbródek700 zł

Fale Coolwaves

rewolucja w walce z oporną tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotką skórą

Poszukując nowych technologicznych rozwiązań i wychodząc naprzeciw  wyzwaniom jakie stawia przed nami nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna, firma DEKA, jeden ze światowych liderów technologii laserowej, wprowadziła na rynek urządzenie do walki z tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry wykorzystujące technologię CoolWaves.

Na czym polega nowa technologia Coolwaves?

Zabiegi wykonywane urządzeniem firmy DEKA zapewniają zupełnie nowy wymiar modelowania sylwetki, wygładzania i ujędrniania skóry. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej metody z użyciem fal elektromagnetycznych zwanych Coolwaves, docieramy bezpośrednio do tkanki tłuszczowej doprowadzając do jej widocznej redukcji. Odpowiednio ustawiona częstotliwość fal sprawia, że aż 80% z nich trafia bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej bez oddziaływania na samą skórę.

Zabieg umożliwia trwałe niszczenie komórek tłuszczowych, poprzez selektywny rozpad ich błon. Z tego względu po zakończeniu zalecanej serii zabiegów, nawet bez przestrzegania restrykcyjnej diety, ponowne nagromadzenie takiej samej ilości tłuszczu w miejscach poddanych działaniu fal Coolwaves jest procesem długotrwałym. Nowo powstałe komórki tłuszczowe musiałyby rozszerzyć swą objętość na tyle, by zająć miejsce tych już usuniętych, a to wymaga czasu. Tak zaawansowana technologia zapewnia więc zadowalające i długotrwałe efekty.

Dwie głowice dla zwiększenia skuteczności

Urządzenie firmy DEKA wykorzystujące technologię Coolwaves posiada dwie głowice opracowane tak, by zapewnić jak najskuteczniejsze i wszechstronne działanie:

 • Głowica głębokiego działania – umożliwiająca efektywną penetrację komórek tłuszczowych, które pod wpływem wysyłanych przez nią fal, doprowadzone do drgania pękają i ostatecznie rozpadają się. Efekt jaki możemy uzyskać za pomocą głowicy głębokiego działania, to całkowite zniszczenie komórek tłuszczowych a także redukcja głębokiego cellulitu.
 • Głowica płytkiego działania – poprawia kondycję skóry, ujędrniając ją i wygładzając. Działa też redukująco na cellulit powierzchniowy.

Efekty zabiegów:

 • Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – emisja fal Coolwaves nakierowana jest na tkankę tłuszczową do której dociera aż w 80%  skutecznie niszcząc błony jej komórek. W wyniku tego procesu komórki rozpadają się i w naturalny sposób zostają usunięte z organizmu przez układ limfatyczny. Urządzenie działa z dużą precyzją, a fale trafiają dokładnie tam, gdzie są emitowane.
 • Redukcja cellulitu – dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom fale Coolwaves mają zbawienny wpływ na kondycję i wygląd skóry. Stymulując ją, działają ujędrniająco wygładzając tak zwaną „pomarańczową skórkę”. Co więcej, zabieg zalecany jest zarówno w przypadku cellulitu powierzchniowego, jak i głęboko zlokalizowanego. Rezultaty jakie możemy osiągnąć dzięki urządzeniu w wielu przypadkach widoczne są nawet już po pierwszym zabiegu.
 • Ujędrnienie i ogólna poprawa wyglądu skóry – technologia Coolwaves stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Skóra staje się bardziej napięta, jędrna, a co za tym idzie poprawia się również jej koloryt.
 • Zmniejszanie obwodów ciała, wymodelowanie sylwetki – dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym jakie opracowano tworząc urządzenie wykorzystujące mikrofale Coolwaves, możemy poprawić wygląd naszej sylwetki. Niewątpliwą zachętą do rozpoczęcia zabiegów jest także poprawa samopoczucia, która towarzyszy zachodzącym, pozytywnym zmianom w wyglądzie naszego ciała.

Jak długo trwa zabieg? Jakie są odczucia?

Każda sesja trwa około godziny i wykonywana jest na wybranej okolicy zabiegowej z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitu lub utratą jędrności oraz gęstości skóry. Podczas kontaktu ciała z głowicą odczuwalne jest wewnątrz tkanek ciepło, ale bez nieprzyjemnego uczucia parzenia. Głowica wyposażona jest w specjalny system chłodzący, zapewniający większy komfort podczas wykonywania masażu. Dużym atutem zabiegów z użyciem mikrofal Coolwaves jest fakt, że pacjent bezpośrednio po zakończeniu sesji zabiegowej może wrócić do swoich codziennych czynności, bez potrzeby rekonwalescencji.

Skuteczność zabiegów

Technologia Coolwaves, w przeciwieństwie do innych technologii stosowanych na rynku medycyny estetycznej, wykorzystuje fale elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości. Dzięki temu fale niszczą komórki tłuszczowe, a nie jedynie zmniejszają ich objętość. W wielu przypadkach już jeden zabieg z wykorzystaniem mikrofal Coolwaves przynosi korzystne zmiany, a pobudzony do pracy i samooczyszczania się organizm, wypracowuje efekt ostateczny. W celu osiągnięcia rezultatów rekomendujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów na jednym obszarze zabiegowym w odstępnie co 3-4 tygodni. W trakcie odbywania kuracji  zaleca się jednocześnie stosowanie odpowiedniej diety, spożywanie dużej ilości wody oraz aktywność fizyczną.  Dla przyspieszenia i usprawnienia procesu uwalniania się komórek tłuszczowych  z organizmu, rekomendujemy wykonywanie w trakcie trwania terapii zabiegów drenujących, np. endermologii Alliance.

Okolice zabiegowe:

 • Brzuch – nowoczesna metoda emisji fal elektromagnetycznych pozwala nam na równoczesną redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Dzięki zabiegom możemy więc osiągnąć efekt bardziej płaskiego brzucha i napiętej skóry.
 • Boczki – wyraźne wyeksponowanie talii i redukcja obwodu.
 • Uda – działając na partię przednią lub tylną ud, jesteśmy w stanie zminimalizować  każdy rodzaj cellulitu, dzięki usunięciu powstałych na tym obszarze ciała zwłóknień tkanki podskórnej oraz nagromadzonych komórek tłuszczowych. Uda, poddane działaniu fal staną się wymodelowane, a ich obwód się zmniejszy.
 • Bryczesy – kształtowanie sylwetki dzięki uzyskaniu odpowiednich proporcji rozkładu tkanki tłuszczowej.
 • Plecy  – modelowanie kształtu pleców i usunięcie tzw. „motylków”.
 • Ramiona – wysmuklenie ramion, nadanie im ładnego kształtu oraz ujędrnienie skóry.
 • Podbródek – redukcja objętości komórek tłuszczowych i ujędrnienie skóry. Przywrócenie utraconego konturu twarzy oraz uzyskanie wyraźnej linii żuchwy.

Zobacz podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu Coolwaves

 • ciąża i okres karmienia piersią (do 10 miesięcy po porodzie),
 • niewydolność lub zaburzenia serca,
 • ciężkie choroby naczyń krwionośnych,
 • rozrusznik serca,
 • implant trwały w obszarze jaki ma zostać poddany kuracji (np. implant piersi, przeszczep tłuszczu, śruby, metalowe albo plastikowe płytki),
 • nowotwór złośliwy obecnie lub w ciągu ostatnich 5 lat,
 • niewydolność/zaburzenie czynności nerek i/lub wątroby,
 • aktywne zapalenie błony śluzowej,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany zapalne skóry,
 • zakrzepowe zapalenie żył, zakrzep żylny,
 • choroby zakaźne (zwłaszcza zapalenie wątroby typu B i C),
 • zaburzenie krzepnięcia krwi/skaza krwotoczna,
 • pacjenci z przeszczepionym narządem,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • implanty do głębokiej stymulacji mózgu,
 • skłonność do powstawania bliznowców.

Onda Coolwaves by Deka - cennik zabiegów

Zabieg1 zabiegPROGRAM
PIĘKNE CIAŁO
Brzuch1550 zł2 x 930 zł
Boki1200 zł2 x 720 zł
Brzuch i boki1850 zł2 x 1110 zł
Pośladki1350 zł2 x 810 zł
Uda (przód lub tył)1800 zł2 x 1080 zł
Uda (wewnętrzna lub zewnętrzna część tzw. bryczesy)1350 zł2 x 810 zł
Uda całość3500 zł2 x 2100 zł
Ramiona1350 zł2 x 810 zł
Okolica pod stanikiem (tzw. motylki)1350 zł2 x 810 zł
Podbródek700 zł

Idealny duet z: