Brow henna – henna pudrowa

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chciałyby podkreślić naturalny kształt swoich brwi, wypełnić ubytki, odżywić swoje włoski lub ożywić kolor makijażu permanentnego.

Brow henna, czyli inaczej henna pudrowa, to innowacyjna i naturalna metoda barwienia włosków oraz skóry na pożądany kolor. Henna pudrowa to naturalny preparat oparty na składnikach roślinnych, między innymi na lawsonii bezbronnej, która oprócz efektu barwienia skóry i włosków, jednocześnie je pielęgnuje, odżywia i nabłyszcza. Dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają cienkie i rzadkie włoski, ubytki lub w naturalny sposób chcą uporządkować brwi, podkreślić oprawę oka i zaoszczędzać więcej czasu każdego ranka.

Brow henna w przeciwieństwie do klasycznej henny nie wymaga użycia wody utlenionej, która używana ze zbyt dużą częstotliwością może osłabiać włosy. Ogromną zaletą zabiegu jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolory o różnych odcieniach i tonacjach idealnie dobranych do urody każdej klientki. Dzięki temu z efektu będą zadowolone nie tylko brunetki, ale również blondynki czy osoby posiadające włosy rude.

Efekty:

Henna pudrowa dzięki naturalnemu pochodzeniu posiada właściwości odżywcze. Nabłyszcza, pogrubia a także zagęszcza włosy. Podkreśla oprawę oczu i naturalny kształt brwi, pomaga zniwelować ubytki włosów, a dzięki odpowiednio dobranemu kształtowi istnieje również możliwość odpowiedniego wymodelowania twarzy np. jej wyszczuplenia lub nadania łagodniejszego wyrazu. Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze (w zależności od rodzaju cery) i nawet do 6 tygodni na włosach.

Brow henna krok po kroku:

Krok 1: peeling skóry.

Krok 2: geometria brwi specjalną nicią, która pozwala na wyznaczenie odpowiedniego kształtu.

Krok 3: zabezpieczenie skóry wokół brwi białą pastą, dzięki której zafarbowane zostanie tylko precyzyjnie zaznaczony obszar.

Krok 4: indywidualnie przygotowaną hennę nakłada się na starannie przygotowany obszar i utrzymuję na brwiach od kilkunastu do 25 minut. Dzięki manipulacji czasem i pracy warstwami możemy uzyskać na brwiach efekty zależne od preferencji między innymi „ombre”.

Po zabiegu:

Aby efekt po zabiegu utrzymywał się jak najdłużej, ważna jest odpowiednia procedura pozabiegowa.

W czasie 48 godzin po zabiegu należy zwrócić uwagę na to, aby:

  • nie moczyć i nie pocierać brwi,
  • nie malować brwi oraz nie używać środków do demakijażu,
  • nie korzystać z basenu, sauny oraz zabiegów parowych na twarz,
  • nie nakładać kremu na okolicę brwi.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • alergie na wykorzystywane składniki (jeżeli istnieje podejrzenie alergii, konieczne jest wykonanie próby uczuleniowej przed zabiegiem),
  • stany zapalne skóry,
  • otwarte rany w miejscu zabiegu.

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Elleebana Brow Henna – henna pudrowa130 zł
Elleebana Brow Henna – henna pudrowa z regulacją140 zł
Elleebana Lash Lift – lifting, laminowanie, botoks rzęs200 zł
Elleebana - laminacja brwi200 zł
Regulacja brwi pęsetą40 zł
Regulacja brwi woskiem Lycon40 zł
Henna brwi45 zł
Henna rzęs45 zł
Henna brwi i regulacja60 zł
Henna brwi i rzęs oraz regulacja90 zł