Schwarzy by Deka - cennik zabiegów

Zabieg1 zabieg
wybrana okolica
PROGRAM
PIĘKNE CIAŁO
Schwarzy - program: aerobic, shaping lub strength700 zł6 x 350 zł

Elektrostymulacja mięśni – „trening” bez wysiłku

Wzmacnianie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej

Wyrzeźbiona figura, napięte mięśnie i jędrna skóra, to wynik wielu godzin treningów i zabiegów poprawiających wygląd naszej sylwetki. Dzięki nowoczesnej, kompleksowej technologii opracowanej przez firmę DEKA można w bezpieczny, ale też wygodny sposób zadbać o swoje ciało i osiągnąć doskonałe rezultaty. Dostępne w naszej klinice innowacyjne urządzenie do skumulowanej stymulacji tkanki mięśniowej, wykonuje pracę w wielu obszarach w trzech trybach. Skutecznie redukuje tłuszcz z problematycznych partii ciała, pomaga odbudować, wzmocnić i zarysować mięśnie. Wystarczy kilka zabiegów, by odczuć istotną zmianę.

Na czym polega zabieg?

Innowacyjna technologia FMS – Focused Magnetic Stimulation – to wykorzystanie skoncentrowanej stymulacji elektromagnetycznej do wyzwalania dogłębnych skurczów mięśniowych. Urządzenie generuje gwałtowną zmianę pola elektromagnetycznego, co aktywuje mięśnie powodując ich energiczne kurczenie i rozkurczanie. Proces ten prowadzi do lipolizy, czyli rozpadania się i eliminacji komórek tłuszczowych. Budowane są nowe włókna tkanki mięśniowej o gęstszej strukturze i większej objętości. Podczas 30-minutowej sesji mięśnie wykonują pracę odpowiadającą trzem godzinom intensywnych zmagań na siłowni. W trakcie zabiegu dochodzi do 20-60 tysięcy skurczów, co jest równoznaczne z wykonaniem 800 brzuszków lub przysiadów. Standardowe aktywności fizyczne nie są w stanie wyzwolić tak mocnego napięcia jak w przypadku zastosowania urządzenia firmy DEKA.

Dlaczego warto?

Podczas treningów konwencjonalnych trudno pobudzić niektóre partie mięśni i wyrzeźbić figurę według własnych preferencji. Elektrostymulacja przy użyciu technologii FMS kieruje impulsy w wybrane obszary, dzięki temu efekty są spójne z oczekiwaniami pacjentów. Urządzenie pracując w trzech trybach – napinającym, aerobowym i zwiększającym objętość – wpływa na:

 • rozbicie i redukcję tkanki tłuszczowej,
 • zwiększenie objętości i siły mięśni,
 • wyrzeźbienie sylwetki – podniesienie, lifting pośladków, pozbycie się wiotkiej skóry na ramionach, wyszczuplenie ud, spłaszczenie brzucha, wysmuklenie talii, rozbicie tkanki tłuszczowej poszerzającej biodra,
 • przywrócenie skórze młodszego wyglądu – poprawa jej gęstości, jędrności i elastyczności,
 • pomoc w udoskonaleniu problematycznych partii ciała, jak np. brzuch.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi elektrostymulacji mięśni?

Elektrostymulacja polecana jest szczególnie osobom, które mimo stosowanych diet i ćwiczeń mają problemy z uzyskaniem oczekiwanych rezultatów, nie mogą wyrzeźbić poszczególnych partii ciała. Jest to również doskonały zabieg dla tych, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję. To skuteczny sposób walki z wiotką skórą i osłabionymi mięśniami. Niektóre partie trudno wzmocnić nawet przy regularnych treningach na siłowni. Wypracowanie jędrniejszego, bardziej umięśnionego brzucha jest o wiele łatwiejsze z pomocą urządzenia fimy DEKA. Seria zabiegów to duża pomoc w codziennych treningach i poprawa kondycji w szybszym czasie i z lepszym wynikiem.

Schwarzy by Deka - cennik zabiegów

Zabieg1 zabieg
wybrana okolica
PROGRAM
PIĘKNE CIAŁO
Schwarzy - program: aerobic, shaping lub strength700 zł6 x 350 zł

Podstawowe przeciwwskazania do stosowania terapii

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • nowotwory,
 • rozrusznik, stymulator serca lub inne urządzenia elektroniczne i metalowe implanty,
 • zaburzenia sercowo-naczyniowe,
 • choroby autoimmunologiczne, zakaźne, a także schorzenia nerek i wątroby,
 • okres antybiotykoterapii lub rekonwalescencji,
 • stany gorączkowe,
 • przepuklina w obszarze narażonym na działanie stymulatora.