O nas

O piękny wygląd i świetne samopoczucie naszych pacjentów dbamy już od ponad dwóch dekad.

Nasz doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel wykonał w tym czasie tysiące zabiegów, a dzięki ich efektom zyskaliśmy renomę i szerokie grono zadowolonych klientów. Wiedzą oni, że Lenis to miejsce stworzone dla tych, którzy cenią sobie najwyższe standardy.

Specjalizujemy się w depilacji laserowej i dermatologii estetycznej. O naszych klientów dbamy również wykonując zabiegi pielęgnacyjne oraz modelujące sylwetkę. Każda odwiedzająca nas osoba może liczyć na indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszego doświadczonego zespołu, który cały czas doszkala się, by proponować rozwiązania skuteczne, zgodne z najnowszymi trendami, a także bezpieczne. Wszystko to pozwala nam każdego dnia dbać nie tylko o piękny wygląd naszych pacjentów, ale też pomaga im zyskać pewność siebie i dobre samopoczucie.

Kontakt z nami

Lekarz medycyny estetycznej

Doktor Sylwia Szymanuszka-Knast to lekarz z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zabiegów medycyny estetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych, skoncentrowanych na tematyce stomatologii i medycyny estetycznej. Absolwentka Studiów Podyplomowych „Estetyka Twarzy” Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zaawansowanych zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych wypełniaczy, toksyny botulinowej, oraz innych procedur odmładzająco-rewitalizujących i liftingujących, takich jak wolumetria, zabiegi z wykorzystaniem nici czy stymulatory tkankowe.

Indywidualny Beauty Plan

Do każdej osoby, która nas odwiedza, podchodzimy indywidualnie – doskonale wiemy bowiem, że każda z nich ma inne potrzeby. Dlatego dbamy o to, by proponowane przez nas zabiegi odpowiadały na oczekiwania naszych pacjentów, przygotowując dla nich autorskie terapie zabiegowe zgodne z aktualnymi trendami w medycynie i dermatologii estetycznej.

Specjaliści ds. depilacji laserowej

W Lenis specjalizujemy się w depilacji laserowej laserem diodowym renomowanej firmy Lumenis. Wprowadziliśmy tę usługę do naszej oferty już w 2002 r., jako pierwszy gabinet w Wielkopolsce i jeden z pierwszych w kraju. Laser diodowy firmy Lumenis – lidera i pioniera branży estetycznej, to urządzenie, które w połączeniu z wiedzą naszych specjalistów zapewnia wyjątkowo wysoką skuteczność.

Zespół, który się o Ciebie zatroszczy

W Lenis możesz mieć pewność nie tylko co do profesjonalizmu przeprowadzanych zabiegów, ale i tego, że są one wykonywane w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć naszym pacjentom w drodze do osiągnięcia bądź odzyskania pięknego wyglądu.