Depilacja laserowa LightSheer Duet by Lumenis - cennik zabiegów

ZabiegCena podstawowa
1 zabieg
Pakiety lipiec
1 zabieg
przy zakupie 1 serii
1 seria - 4 zabiegi
Pakiety lipiec
1 zabieg
przy zakupie 2
lub więcej dowolnych serii
Górna warga220 zł99 zl88 zł
Broda240 zł108 zł96 zł
Baki250 zł113 zł100 zł
Policzki280 zł126 zł112 zł
Szyja320 zł144 zł128 zł
Bikini klasyczne250 zł113 zł100 zł
Bikini głębokie – pachwiny i wzgórek350 zł158 zł140 zł
Bikini całościowe – pachwiny, wzgórek, wargi i linia między pośladkami490 zł221 zł196 zł
Bikini męskie całościowe550 zł248 zł220 zł
Linia między pośladkami200 zł90 zł80 zł
Pośladki340 zł153 zł136 zł
Łydki – kolana i stopy w cenie450 zł203 zł180 zł
Uda – kolana w cenie550 zł248 zł220 zł
Stopy150 zł68 zł60 zł
Pachy290 zł131 zł116 zł
Ramiona300 zł135 zł120 zł
Przedramiona300 zł135 zł120 zł
Dłonie190 zł86 zł76 zł
Barki320 zł144 zł128 zł
Klatka piersiowa390 zł176 zł156 zł
Plecy490 zł221 zł196 zł
Brzuch390 zł176 zł156 zł
Linia brzucha180 zł81 zł72 zł
Kark290 zł131 zł116 zł
Okolice brodawek180 zł81 zł72 zł

Od piątego zabiegu w serii (na jednej części ciała) rabat 50% od ceny podstawowej.
Koszt konsultacji depilacyjnej – 80 zł.
Regulamin korzystania z pakietów depilacji laserowej dostępny jest w recepcji Lenis.
Okres ważności pakietu wynosi maksymalnie 16 miesięcy od dnia jego sprzedaży.
Promocje i rabaty nie sumują się.

Depilacja laserowa laserem diodowym by Lumenis

Profesjonalizm i doświadczenie

W Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis specjalizujemy się między innymi w depilacji laserowej laserem diodowym renomowanej firmy Lumenis. Nasz doświadczony zespół wykonuje tego rodzaju zabiegi już od 2002 roku – byliśmy pierwszym gabinetem w Wielkopolsce i jednym z pierwszych w kraju, który wprowadził tę usługę do swojej oferty. Od tego czasu wykonaliśmy dziesiątki tysięcy zabiegów i zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów.

W Lenis zabiegi depilacji laserowej wykonujemy z wykorzystaniem lasera diodowego firmy Lumenis – pioniera i lidera branży estetycznej. Cenimy je za wysoką skuteczność, która w połączeniu z wiedzą naszych specjalistów dotyczącą tego, jak dobierać odpowiednie parametry zabiegów sprawia, że niemal każdego dnia progi naszego Centrum opuszczają kolejne osoby, dla których niechciane owłosienie nie stanowi już problemu.

Laser diodowy by Lumenis

Laser diodowy, wyprodukowany przez firmę Lumenis, uchodzi za jeden z najskuteczniejszych systemów przeznaczonych do depilacji laserowej.

Zobacz więcej

Laser diodowy by Lumenis

Laser wyprodukowany przez firmę Lumenis, uchodzi za jeden z najskuteczniejszych systemów przeznaczonych do depilacji laserowej. To światowy przełom w dziedzinie urządzeń depilacyjnych. Na tle starszych modeli wyróżnia się on:

 • skróconym czasem trwania zabiegu depilacji,
 • znacznie słabszymi odczuciami bólowymi, przez co eliminuje konieczność stosowania środków znieczulających.

Laser diodowy firmy Lumenis, to laser, który posiada:

 • 2 głowice pracujące:
  mniejsza głowica  – przeznaczone jest do depilacji małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Starszy model posiada tylko tę jedną głowicę;
  większa głowica – wykorzystywana do depilacji większych powierzchni, takich jak nogi, plecy czy brzuch. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu zabiegu laserowej depilacji.
 • Innowacyjny system zasysania skóry Vacum, który umożliwia lepszą absorpcję energii oraz głębszą penetrację wiązki światła, co pozwala na uzyskanie skutecznej depilacji przy wykorzystaniu zdecydowanie niższych energii. Przy zastosowaniu systemu Vacum możliwa jest również depilacja osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej

Laser to urządzenie wytwarzające skoncentrowany strumień intensywnego światła. Światło emitowane przez laser diodowy firmy Lumenis jest znakomicie pochłaniane przez melaninę, czyli barwnik zawarty w cebulkach włosów. Trwający zaledwie ułamek sekundy impuls lasera jest zamieniany na ciepło. Powoduje to uszkodzenie struktur odpowiedzialnych za wzrost włosów, z tego powodu efekt zabiegu jest trwały. Ilość zabiegów zależy głównie od koloru włosów. Najlepiej depilacji poddają się włosy grube i ciemne, których ilość już po czterech zabiegach może zostać zredukowana nawet o 90%. Włosy jasne i delikatne lub włosy na twarzy są znacznie trudniejsze do usunięcia i w ich przypadku może wystąpić konieczność przeprowadzenia większej liczby zabiegów.

Aby zabieg był w pełni bezpieczny, przed rozpoczęciem kuracji odbywa się konsultacja depilacyjna, podczas której zostają wyeliminowane ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz ustalane jego parametry na podstawie przeprowadzonej próby laserowej.

Reakcja każdej skóry na przeprowadzony zabieg jest bardzo indywidualna. Pojawiające się po depilacji zaczerwienienie ustępuje już po kilku godzinach, ale w przypadku skóry bardzo wrażliwej może się utrzymywać nawet przez kilka dni. Na temat wszystkiego, co jest związane z reakcją na światło lasera będziecie Państwo mogli porozmawiać z naszymi specjalistami.

Niektóre przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej:

 • Ciąża.
 • Opalenizna (również solarium, zabieg laserowej depilacji można przeprowadzić najwcześniej po 4 tygodniach od ostatniego opalania).
 • Samoopalacze – 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej.
 • Krem z retinolem, isotretinoiną, kwasami owocowymi, witaminą C itp. (przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem).
 • Leki światłouczulające (np. niektóre antybiotyki), retinoidy.
 • Zioła fotouczulające (np. dziurawiec, nagietek, herbatki wyszczuplające; przestać używać na 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem).
 • Preparaty zawierające ß-karoten.
 • Depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym (przestać używać 4 tygodnie przed zabiegiem w przypadku twarzy i 6 tygodni w innych okolicach).
 • Kolor włosów (włosy bardzo jasne, siwe, rude).
 • Skłonność do przebarwień.
 • Bielactwo, łuszczyca, padaczka, nowotwory, zaburzenia hormonalne.
 • Peeling (przestać używać co najmniej 1 tydzień przed zabiegiem depilacji laserowej).
 • Aktywna opryszczka.
 • Livedo reticularis(siność siatkowata).
 • Aktywne infekcje skórne w miejscach poddanych zabiegowi depilacji laserowej.

Często zadawane pytania na temat depilacji laserowej

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to metoda usuwania owłosienia wykorzystująca zjawisko selektywnej fototermolizy. Wiązka światła emitowana przez laser jest absorbowana przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę. Struktury te zostają podgrzane, dochodzi do koagulacji białek w wyniku czego następuje ich zniszczenie. Zjawisko selektywnej fototermolizy pozwala na destrukcję struktur mieszka włosowego zawierających melaninę bez uszkodzenia sąsiadujących tkanek, co niweluje ryzyko skutków ubocznych.

Od czego zależą rezultaty depilacji laserowej?

Rezultaty oraz szybkość uzyskania efektów depilacji laserowej zależą od wielu czynników m.in.: gospodarki hormonalnej, fototypu, chorób, przyjmowanych leków, ilości, koloru, grubości oraz rodzaju włosów.

W przypadku jakich włosów zabiegi sprawdzają się najlepiej?

Zabiegi depilacji laserowej najlepiej działają w przypadku ciemnych, grubych włosów oraz jasnej skóry. W przypadku włosów bardzo jasnych, siwych bądź rudych zabiegów raczej się nie wykonuje ze względu na znikomy efekt.

Czy depilację laserową można wykonywać latem?

Depilację laserową można wykonywać w okresie silnego nasłonecznienia pod warunkiem odpowiedniego zdyscyplinowania pacjenta. Pacjent musi bezwzględnie używać kremów z filtrem 50+ oraz unikać słońca. Jeśli zabiegi wykonywane są w obrębie twarzy wskazane jest noszenie kapelusza, jeśli natomiast w obrębie ciała zalecane jest noszenie odzieży zapobiegającej bezpośredniego kontaktu skóry ze słońcem.

Czy przed wykonaniem zabiegu depilacji laserowej konieczna jest konsultacja depilacyjna oraz wykonanie próby laserowej?

Przed wykonaniem serii zabiegów konsultacja depilacyjna oraz wykonanie próby laserowej są niezbędne. Specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad, którego celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Ocenia również fototyp skóry oraz rodzaj włosów. Na podstawie wszystkich zebranych informacji dobiera odpowiednie parametry do wykonania zabiegu depilacji laserowej. Następnie wykonuje próbę laserową, żeby sprawdzić reakcję skóry na światło lasera. W czasie konsultacji udziela szczegółowych informacji na temat zabiegu i odpowiada na wszystkie pytania nurtujące pacjenta. Przeprowadzenie konsultacji depilacyjnej oraz wykonanie próby laserowej minimalizuje ryzyko związane z wystąpieniem działań niepożądanych w postaci poparzeń, przebarwień oraz odbarwień.

Czy w przypadku zaburzeń gospodarki hormonalnej można wykonywać zabiegi depilacji laserowej?

Depilację laserową można wykonywać w przypadku zaburzeń hormonalnych po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Należy poinformować pacjenta o tym, że możliwa będzie potrzeba wykonania większej ilości zabiegów oraz efekt może utrzymywać się krócej.

Czy depilację laserową można wykonywać w przypadku hirsutyzmu?

W przypadku hirsutyzmu (nadmiernego owłosienia) można wykonywać zabiegi laserowego usuwania owłosienia po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Należy zaznaczyć, że możliwa będzie potrzeba wykonania większej ilości zabiegów oraz efekt może utrzymywać się krócej.

Ile czasu po zabiegu nie wolno się opalać?

Po zabiegu opalanie jest bezwzględnie zabronione przez okres 4 tygodni.

W jakim wieku można poddać się zabiegom depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej najlepiej zacząć po okresie dojrzewania, ponieważ optymalne efekty uzyskuje się w przypadku pacjentów z ustabilizowaną gospodarką hormonalną.

Czy miesiączka jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?

Miesiączka nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji laserowej, ale podczas miesiączki pacjentki mają mniejszą tolerancję na ból.

Czy zabiegi depilacji laserowej mają ogólny wpływ na organizm?

Laser działa tylko powierzchownie, nie wpływając na funkcje organizmu.

Czy stosowanie samoopalaczy jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu?

Przed wykonaniem zabiegu laserowego usuwania owłosienia nie można stosować samoopalaczy oraz kremów samoopalających przez okres min. 2 tygodni.

Czy można wykonywać zabiegi w przypadku opalonej skóry?

W przypadku bardzo opalonej skóry oraz świeżej opalenizny wykonywanie zabiegów depilacji laserowej jest niemożliwe. Melanina znajdującą się w skórze pochłania wówczas energię emitowaną przez laser, co doprowadzić może do poparzeń, przebarwień oraz odbarwień. Należy się liczyć również z tym, że w przypadku skóry nawet lekko opalonej efekty zabiegów depilacji laserowej są słabsze.

Ile potrzebnych jest zabiegów aby osiągnąć zadowalający efekt?

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się w seriach. Średnia ilość zabiegów w serii to 6-8. Minimalna ilość zabiegów to 4-5. Ilość zabiegów oraz ich efekt zależy od wielu czynników takich jak: gospodarka hormonalna, fototyp, ilość, kolor oraz grubość włosów. Dlatego nie jest możliwe przed rozpoczęciem serii określenie ile zabiegów potrzebuje dana osoba do uzyskania pożądanego efektu. Nie jest również możliwe usunięcie 100 % włosów. Niewielki odsetek włosów, które zostają po serii zabiegów depilacji laserowej to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, które tym samym są mniej widoczne i znacznie wolniej rosną. W ciągu całego życia człowieka reaktywują się również produkując nowe włosy uśpione dotąd mieszki włosowe. Dlatego po zakończeniu serii po kilku latach może być potrzebny zabieg przypominający.

Depilacja laserowa LightSheer Duet by Lumenis - cennik zabiegów

ZabiegCena podstawowa
1 zabieg
Pakiety lipiec
1 zabieg
przy zakupie 1 serii
1 seria - 4 zabiegi
Pakiety lipiec
1 zabieg
przy zakupie 2
lub więcej dowolnych serii
Górna warga220 zł99 zl88 zł
Broda240 zł108 zł96 zł
Baki250 zł113 zł100 zł
Policzki280 zł126 zł112 zł
Szyja320 zł144 zł128 zł
Bikini klasyczne250 zł113 zł100 zł
Bikini głębokie – pachwiny i wzgórek350 zł158 zł140 zł
Bikini całościowe – pachwiny, wzgórek, wargi i linia między pośladkami490 zł221 zł196 zł
Bikini męskie całościowe550 zł248 zł220 zł
Linia między pośladkami200 zł90 zł80 zł
Pośladki340 zł153 zł136 zł
Łydki – kolana i stopy w cenie450 zł203 zł180 zł
Uda – kolana w cenie550 zł248 zł220 zł
Stopy150 zł68 zł60 zł
Pachy290 zł131 zł116 zł
Ramiona300 zł135 zł120 zł
Przedramiona300 zł135 zł120 zł
Dłonie190 zł86 zł76 zł
Barki320 zł144 zł128 zł
Klatka piersiowa390 zł176 zł156 zł
Plecy490 zł221 zł196 zł
Brzuch390 zł176 zł156 zł
Linia brzucha180 zł81 zł72 zł
Kark290 zł131 zł116 zł
Okolice brodawek180 zł81 zł72 zł

Od piątego zabiegu w serii (na jednej części ciała) 50% od ceny podstawowej.
Koszt konsultacji depilacyjnej – 80 zł.
Regulamin korzystania z pakietów depilacji laserowej dostępny jest w recepcji Lenis.
Okres ważności pakietu wynosi maksymalnie 16 miesięcy od dnia jego sprzedaży.