Mezoterapia igłowa skóry głowy

Piękne i gęste włosy dodają nam pewności siebie i stanowią ważny element naszego wyglądu. Zdarza się jednak, że pod wpływem różnych czynników np. stresu, leków, zaburzeń hormonalnych, niedostatecznej ilości witamin i minerałów – zaczynają nadmiernie wypadać. Sytuacja taka powinna być sygnałem, aby zdiagnozować przyczynę problemu i skutecznie ją wyeliminować oraz rozpocząć odpowiednie leczenie.  Z pomocą mogą przyjść również zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy.  Dzięki kuracji możemy skutecznie zahamować wypadanie włosów, przywrócić im piękny wygląd i pobudzić ich wzrost. Zabieg warto stosować również jako profilaktykę, by opóźnić proces ich wypadania. Co ważne, można go wykonywać zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Na czym polega mezoterapia igłowa skóry głowy?

Podczas zabiegu substancja lecznicza podawana jest bezpośrednio do skóry za pomocą iniekcji. W ten sposób działanie aktywnej substancji jest dużo silniejsze niż w przydatku stosowania preparatów aplikowanych zewnętrznie.

Efekty terapii:

  • poprawa ogólnej kondycji włosów,
  • zahamowanie ich wypadania,
  • pobudzenie wzrostu włosów,
  • odżywienie, zwiększanie ich gęstości oraz grubości,
  • regeneracja cebulek włosowych,
  • pielęgnacja skóry głowy.

Stosowane do zabiegu mezoterapii igłowej preparaty

W naszej klinice stosujemy wyłącznie sprawdzonych, certyfikowanych i przeznaczonych do iniekcji preparatów. Jedną z najbardziej cenionych na rynku medycyny estetycznej jest peptydowa terapia Dr. Cyj Hair Filler, czyli zabieg nagrodzony przez lekarzy dermatologów prestiżową nagrodą „Perła Dermatologii Estetycznej”. Doskonałe rezultaty przynosi również kuracja osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową – metoda całkowicie naturalna, ponieważ materiał do mezoterapii uzyskiwany jest z własnej krwi Pacjenta.

Zobacz także:

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Dr Cyj Hair Filler 1 ml800 zł
Osocze bogatopłytkowe800 zł
Fibryna bogatopłytkowa900 zł
Fibryna bogatopłytkowa z osoczem1200 zł