Manicure dla mężczyzn

Tak, Panowie również wykonują manicure

Schludne i zadbane dłonie są naszą wizytówką, dodają atrakcyjności, odzwierciedlają również stan naszego zdrowia. Niestety, pomimo coraz częściej pojawiającej się chęci zadbania o siebie, wielu mężczyzn nadal ma obawy, które powstrzymują ich przed wizytą w profesjonalnym gabinecie. Niepotrzebnie, ponieważ Panowie są u nas bardzo mile widziani! Z tego względu w Centrum Lenis powstała strefa mężczyzn, czyli kompleksowa oferta zabiegowa dedykowana dla Panów. W jej skład wchodzą m. in. skrojone na miarę męskich potrzeb usługi manicure. Jak w skrócie wygląda taki zabieg? Kosmetolog wykonujący manicure zaprosi Cię do gabinetu oraz wskaże wygodny fotel. W zależności od Twoich preferencji odpowiednio skróci i opiłuje paznokcie oraz zajmie się skórkami. Ustalicie także, czy chcesz mieć nałożoną odżywkę oraz krem lub olejek pielęgnacyjny. Wszystko po to, abyś był zadowolony ze świadczonych przez nas usług już od pierwszej wizyty.

Manicure dla mężczyzn - Poznań
Manicure hybrydowy dla mężczyzn

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

W Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis kładziemy nacisk nie tylko na wysoką jakość usług, ale także na ich bezpieczeństwo. Szczególną uwagę poświęcamy dbaniu o sterylność, dlatego każdy zabieg manicure rozpoczynamy od dezynfekcji rąk, a zabiegi wykonujemy w rękawiczkach jednorazowych. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku dezynfekujemy, a następnie sterylizujemy w certyfikowanym autoklawie medycznym, który gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. Resztę akcesoriów użytych w trakcie manicure stanowią artykuły jednorazowe.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję manicure:

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny jest podstawową usługą z zakresu manicure i składa się z czterech etapów. W pierwszej kolejności  płytka paznokcia zostaje oczyszczona z pozostałości nakładanych wcześniej lakierów lub odżywek. Następnie przy pomocy jednorazowego pilnika stylistka skraca i opracowuje paznokcie, nadając im odpowiedni kształt. Później przystępuje do usunięcia narastających i nieestetycznych skórek oraz wygładzenia wałów i powierzchni paznokcia. Na koniec zabiegu nasz ekspert zaaplikuję odpowiadającą kondycji Twoich paznokci odżywkę oraz wmasuje regenerujący krem lub olejek, jeśli sobie tego życzysz.

Manicure męski biznesowy

Wiemy, że zadbane dłonie stanowią wizytówkę człowieka. Wiemy również, że w natłoku obowiązków, możesz nie mieć czasu o nie odpowiednio zadbać. Mając na uwadze Twoje potrzeby, wprowadziliśmy do naszej oferty usługę manicure biznesowego, który ma za zadanie sprawnie i fachowo wypielęgnować Twoje paznokcie aby wyglądały estetycznie i świeżo.  W trakcie manicure zadbamy również o kondycję Twoich dłoni. Naniesiemy pielęgnacyjny olejek, który silnie nawilży skórki i paznokcie oraz ruchami masażu wmasujemy regenerujący krem. W ten sposób zabieg pozwoli Ci na chwilę relaksu oraz doda pewności siebie przed ważnym spotkaniem.

Manicure japoński

Manicure japoński to połączenie klasycznego manicure z zabiegiem silnie regenerującym zniszczone skórki i paznokcie. Zabieg polecamy szczególnie dla Panów ze zniszczoną i nieestetyczną płytką, którzy chcieliby w szczególny sposób zadbać o swoje dłonie. W trakcie manicure skrócimy i opiłujemy Twoje paznokcie, wetrzemy w nie specjalne pasty pełne substancji odżywczych oraz wytniemy lub odsuniemy skórki. Podczas zabiegu nie nakładamy żadnych lakierów ani odżywek, a wydobywamy naturalny blask paznokci poprzez dokładne wypolerowanie płytki. Dzięki temu paznokcie przez długi czas wyglądają  naturalnie, zdrowo i lekko się błyszczą. Regularnie wykonywany manicure japoński znacząco poprawi kondycję Twoich paznokci i zmniejszy widoczność skórek. Kolejnym plusem metody jest fakt, że jakiś czas po zabiegu, gdy paznokcie są w połowie drogi do kolejnego manicure, nie ma potrzeby zmywania nieestetycznych pozostałości odżywki za pomocą zmywacza, który ciężko znaleźć w męskiej kosmetyczce…

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Manicure klasyczny z odżywką80 zł
Manicure klasyczny z malowaniem Kinetics110 zł
Manicure hybrydowy120 zł
Manicure hybrydowy french130 zł
Manicure japoński110 zł
Manicure regeneracyjny IBX100
Manicure męski biznesowy80 zł
Zdobienie typu syrenka, babyboomer, pyłki20 zł – 50 zł