Manicure

Manicure hybrydowy Poznań

Manicure hybrydowy

Każda kobieta pragnie mieć zadbane dłonie. Istnieje wiele metod stylizacji paznokci, a jedną z najbardziej popularnych w salonach kosmetycznych jest manicure hybrydowy. To technika, która łączy zalety naturalnego wyglądu tradycyjnego manicure z trwałością żelowej metody przedłużania paznokci. Specjalna formuła preparatu pozwala na przedłużenie trwałości naniesionego lakieru hybrydowego nawet do 2-3 tygodni.

Jak wygląda manicure hybrydowy:

Kosmetyczka w Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS w mieście Poznań gwarantuje specjalistyczną wiedzę oraz najwyższy poziom obsługi. Przy manicure hybrydowym wykonywane jest usuwanie skórek metodą cążkową bądź biologiczną oraz nadawanie paznokciom odpowiedniego kształtu. Następnie kosmetyczka nakłada lakier hybrydowy, który utwardzany jest w lampie UV. Paznokcie uzyskują piękny połysk, lakier nie odpryskuje, pozostaje bez zadrapań, wgnieceń, zmatowienia – tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego lakieru. Po ok. dwóch tygodniach możemy ponownie odwiedzić gabinet kosmetyczny i wykonać nowy manicure.

Zalety manicure hybrydowego:

Metoda jest bezpieczna dla paznokci. Dzięki temu, że lakier hybrydowy nakłada się na naturalną płytkę, wygląda on świeżo i elegancko. Manicure hybrydowy jest metodą idealną do stosowania ciągłego lub na wyjazdy bądź imprezy, kiedy obawiamy się, że zwykły lakier może szybko odprysnąć. Wystarczy odwiedzić salon kosmetyczny, by cieszyć się pięknymi paznokciami przez długie tygodnie!

 

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Masz krótkie paznokcie a marzysz o długich ? Paznokcie żelowe to dziś jedna z najpopularniejszych form przedłużania i kształtowania naturalnej płytki paznokcia.
Przedłużanie metodą żelową pozwoli uzyskać efekt pięknych i zadbanych dłoni. Dodatkowym atutem jest brak konieczności ciągłego zmywania i malowania paznokci jak przy zwykłym lakierze. Przedłużone paznokcie wyglądają pięknie nawet do 4-6 tygodni, nie odpryskują i nie matowieją.

Jak wygląda przedłużanie metodą żelową?

Metoda polega na dobudowaniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV. Przedłużanie wykonywane jest na specjalnym szablonie, uzyskany kształt należy dostosować do kształtu naturalnego paznokcia. Dzięki tej metodzie uzyskujemy zgrabne i naturalnie wyglądające długie paznokcie. Po przedłużeniu możemy według życzeń wykonać kolorową warstwę, francuski manicure lub zdobienia dostosowane do indywidualnych preferencji.
Przedłużanie żelem w naszym gabinecie kosmetycznym trwa ok 2-2,5 godziny, natomiast ich uzupełnianie ok 1,5 godziny. Cały proces składa się z kilku etapów, a zakończyć go można ciekawymi zdobieniami. Ze względu na ciągły wzrost paznokci, po około 2-4 tygodniach polecane jest dopełnienie warstwy żelu. W tym momencie możliwa jest oczywiście zmiana koloru lub zdobień na paznokciach.

Zalety przedłużania metodą żelową :

  • ładne, długie paznokcie przez kilka tygodni,
  • fantazyjne zdobienia lub eleganckie kolory,
  • idealne na większe okazje jak ślub, studniówka itp.

Cennik

ZabiegCena
MANICURE KLASYCZNY
Manicure klasyczny + odżywka50 zł
Manicure klasyczny + malowanie Kinetics60 zł
Manicure męski biznesowy55 zł
MANICURE HYBRYDOWY
Manicure hybrydowy kolor80 zł
Manicure hybrydowy pod skórki110 zł
Naprawa jednego paznokcia - hybryda10 zł
Usunięcie lakieru hybrydowego przy kolejnym malowaniugratis
Usunięcie lakieru hybrydowego + odżywka20 zł
Uzupełnienie żelu + hybryda120 zł
Rekonstrukcja 1 paznokcia20 zł
STYLIZACJA PAZNOKCI - ZDOBIENIA
Kryształy Swarovski cały paznokieć30 zł
Różne efekty na wszystkich paznokciach (tj. syrenka, lustro,chrom) 20 zł
Folia transferowa na wszystkich paznokciach20 zł
Baby Boomer20 zł
Kolorowe ombre na wszystkich paznokciach30 zł
MANICURE JAPOŃSKI70 zł
PROMOCJE