Venus Viva dla mężczyzn

 

VV_Logo_4C

Nowy złoty standard medycyny estetycznej

Venus Viva to najnowsze urządzenie wykorzystujące połączenie technologii frakcyjnej oraz fali radiowej. Podczas zabiegu dochodzi do powstania w skórze mikrokanalików oraz odpowiedniego nagrzania jej głębszych warstw, dzięki czemu uruchomione zostają intensywne procesy naprawcze. Dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych, a fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Zmarszczki, rozstępy i blizny potrądzikowe ulegają spłyceniu, skóra staje się jędrniejsza, gładsza, bardziej sprężysta.

Wykorzystanie nowoczesnej technologii radiofrekwencji mikroigłowej (RF mikroigłowa) umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, bez wykluczenia letnich miesięcy. W przypadku Venus Viva, mikroigły nie służą do nakłuwania skóry, lecz do przewodzenia fal radiowych do jej głębszych warstw.

Urządzenie Venus Viva może być stosowane do:

 • wygładzanie zmarszczek i bruzd na twarzy, szyi oraz dekolcie,
 • spłycanie blizn potrądzikowych i innych rodzajów blizn,
 • zmniejszanie rozszerzonych porów,
 • poprawa tekstury skóry, wygładzanie nierówności,
 • rozjaśnianie przebarwień.

VenusVivaZastosowane technologie:

 • NanoFractional RF™
  Głowica urządzenia wyposażona jest w 160 mikrioigieł, które emitują fale radiowe dochodzące do skóry właściwej. Wiązka fali radiowej ogrzewa równomiernie tkanki na całej długości mikroigieł. Ma to na celu powstanie stanu zapalnego, uruchomienie w skórze procesów regeneracyjnych oraz stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, które mają kluczowe znaczenie dla wyglądu naszej skóry. Fala radiowa wprowadzona bezpośrednio do skóry właściwej wspomaga proces neokolagenezy, czyli odbudowy włókien kolagenowych. Dzięki temu możemy spłycić zmarszczki, blizny czy rozstępy, zmienić teksturę skóry i zmniejszyć przebarwienia.
 • SmartScan™
  SmartScan to technologia umożliwiająca selektywne podgrzanie skóry przy minimalnym dyskomforcie i skróconym okresie rekonwalescencji pozabiegowej.

Jak wygląda skóra po zabiegu? Jaki jest czas rekonwalescencji?

Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i napięta, jednak rumień znika zwykle po ok. 3,4 dniach. Po tym okresie staje się szorstka i zachodzą w niej intensywne procesy gojenia. W tym czasie nie wolno stosować środków, które do tej pory były używane do pielęgnacji cery, ponieważ produkty te zawierają wiele składników oraz substancje konserwujące zwiększające ryzyko wystąpienia nadwrażliwości. W celu ukojenia skóry zaleca się stosowanie wody termalnej. Całkowity okres rekonwalescencji to ok. 5-7 dni.

Ile zabiegów jest potrzebnych? Kiedy widoczne są ostateczne efekty?

Zalecana liczba zabiegów uzależniona jest od stanu skóry, indywidualnych predyspozycji pacjenta
oraz jego oczekiwań i waha się zwykle od 3 do 4 powtórzeń w odstępach 4-tygodniowych. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, skóra staje się wyraźnie gładsza, poprawia się jej struktura. Ponieważ jednak proces przebudowy kolagenu wymaga czasu, na ostateczne rezultaty musimy poczekać do 3 trzech miesięcy od ostatniego zabiegu.

 

Cennik

Zabieg1 zabieg
Twarz1200 zł
Okolice oczu600 zł
Szyja1200 zł
Dekolt1200 zł
Dłonie500 zł
Policzki780 zł
Rozstępy, blizny – cena ustalana indywidualnie w zależności od powierzchni
PROMOCJE