Pedicure

Pedicure Poznań

Pedicure to zabieg, w którym kosmetyczka zadba o piękno Twoich stóp. Warto z niego skorzystać, kiedy masz problem z szorstką i suchą skórą, odciskami oraz nieestetycznymi paznokciami. Piękne stopy i zadbane, kolorowe paznokcie dodają kobiecie powabu i elegancji, dlatego pamiętaj o pedicure nie tylko w wakacje, ale przez cały rok – dla lepszego samopoczucia. Sprawdź, co proponuje Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS w Poznaniu.

Po pedicure Twoje stopy będą:

  • zadbane, gładkie i miękkie, co daje większy komfort na co dzień,
  • odświeżone, dzięki specjalnym kosmetykom zapobiegającym potliwości stóp,
  • eleganckie i powabne, dzięki zadbanym i pomalowanym paznokciom.

Pedicure składa się z kilku elementów. Z dbałości o komfort i higienę klientów, zabieg zawsze rozpoczynamy odświeżającą kąpielą stóp. Specjalna, dodana do niej sól, działa antybakteryjnie, nawilża i zmiękcza naskórek, przygotowując skórę do złuszczania. W naszym salonie kosmetycznym zrogowaciały naskórek ze stóp usuwamy za pomocą frezarki. To nowoczesne urządzenie pozwala zadbać o stopy w sposób dokładny, ale bezinwazyjny. Jeżeli jest taka konieczność, to pedicure uzupełnimy również o usunięcie kłopotliwych odcisków.
Następnie kosmetyczka opracowuje płytkę paznokcia, usuwając nadmierne skórki i nadając odpowiedni kształt paznokciom. W kolejnym etapie skóra stóp jest pielęgnowana nawilżającą maską i balsamem do stóp. Po takim kompleksowym zabiegu stopy są miękkie i zadbane, co wpływa dodatnio na nasz komfort i samopoczucie.

Wykonując pedicure w Centrum Dermatologii Estetycznej LENIS w Poznaniu możemy zadbać o paznokcie u stóp. Jeśli paznokcie potrzebują odżywienia – kosmetyczka dobierze i nałoży odpowiednią odżywkę. Paznokcie można pomalować również lakierem lub nałożyć hybrydę. Jeśli wybierasz się na wakacje lub często korzystasz z basenu, to polecamy hybrydę, aby paznokcie dłużej wyglądały ładnie i bez odpryśnięć. Dla osób, które mają problem z płytką paznokci, polecamy rekonstrukcję za pomocą żelu światłoutwardzalnego. Żel na paznokciach stóp utrzymuje się bardzo długo i pięknie wygląda.

 

Cennik

ZabiegCena
PEDICURE
Pedicure frezarkowy lub kwasowy CALLUSPEEL + odżywka95 zł
Pedicure frezarkowy lub kwasowy CALLUSPEEL + malowanie kolor/french 110 zł/115 zł
Malowanie kolor/french + opiłowanie15 zł/20 zł
PEDICURE HYBRYDOWY
Pedicure frezarkowy lub kwasowy CALLUSPEEL + hybryda lub OPI GelColor klor/french135 zł/140 zł
Malowanie hybrydowe lub OPI GelColor kolor/french80 zł/85 zł
Usunięice lakieru hybrydowego przy kolejnym malowaniugratis
Usunięice lakieru hybrydowego20 zł
PRZEDŁUŻANIE I MODELOWANIE METODĄ ŻELOWĄ
Żel OPI na naturalną płytkę + hybryda kolor/french145 zł
Pedicure frezarkowy lub kwasowy CALLUSPEEL przy przedłużaniu i modelowaniu panokci metodą żelową60 zł
Uzupełnienie żelu kolor/french85 zł/90 zł
Usunięcie żeli45 zł
Usunięcie żeli z manicure + odżywka65 zł
Usunięcie żeli z manicure + malowanie kolor/french75 zł/80 zł
POZOSTAŁE USŁUGI
Odbudowa uszkodzonego paznokcia25 zł
PROMOCJE