Organic Series – zabiegi ekologiczne dla mężczyzn

 

W naszej Klinice pracujemy na naturalnych kosmetykach marki Organic Series, których ponad 98% składników pochodzi z certyfikowanych upraw. Organic Series zostało stworzone na bazie organicznych składników, które nie zawierają sztucznych barwników, substancji zapachowych, perfum oraz olejów mineralnych.
Wybierając naturalne kosmetyki, dostarczasz swojej skórze dużo więcej wartościowych składników niż kiedy stosujesz chemiczne produkty. Kosmetyki Oragnic Series zawierają aktywne wyciągi roślin, bogate w cenne witaminy oraz minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry, przez co staje się ona bardziej promienna, zdrowsza oraz odzyskuje młodzieńczy blask.

Zabiegi dobierane są w zależności od rodzaju i potrzeby skóry.

Organiczny zabieg normalizujący z Etantia Chlorantha

Zabieg normalizujący gruczoły łojowe i wydzielanie sebum, polecany przy cerze tłustej i mieszanej ze skłonnością do powstawania zaskórników.
Dzięki bogactwu składników oczyszczających cera stanie się odświeżona i wyraźnie gładsza.
Zalecana seria zabiegów: 6-10 wykonywanych raz w tygodniu oraz kontynuacja raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Organiczny zabieg nawilżający z Botamiksem Moisturizing

Zabieg silnie nawilżający przeznaczony do każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek, szczególnie polecany przy nadmiernie wysuszonym naskórku, skórze atopowej oraz problemach z liszajami. Zabieg dostarcza skórze naturalnych substancji odżywczych, intensywnie i długotrwale nawilża ją i przywraca komfort nawet najbardziej przesuszonej skórze.
Zalecana seria zabiegów: 6-8 wykonywanych raz w tygodniu i kontynuowanych raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Organiczny zabieg dotleniający z wyciągiem z pąków buka

Zabieg z pączkami buka o właściwościach silnie dotleniających dla każdego rodzaju skóry, w szczególności polecany w przypadku cery odwodnionej, niedotlenionej, wrażliwej oraz alergicznej.
Zalecana seria zabiegów: 6-8 wykonywanych raz w tygodniu lub jako zabieg jednorazowy w celu poprawy kondycji skóry, który idealnie sprawdzi się jako zabieg bankietowy.

 

Cennik

ZabiegCena
Organic Moist – zabieg silnie nawilżający (masaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza)190 zł
Organic Matte – zabieg normalizujący do skóry tłustej i mieszanej (masaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza) 190 zł
Organic Oxygen – zabieg dotleniający i silnie nawilżający (masaż, peeling kawitacyjny, sonoforeza)190 zł
PROMOCJE