Nowość! Aquapure – nowy wymiar zabiegów oczyszczających i pielęgnacyjnych

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu? Tak, to możliwe. Zabieg AQUAPURE łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania. Jest to nieinwazyjny zabieg – hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek.

Wskazania do zabiegu:

  • skóra zanieczyszczona, łojoto­kowa z rozszerzonymi porami,
  • skóra dojrzała, niedotleniona, z brakiem napięcia i elastyczności,
  • powierzchniowa pigmentacja,
  • zmiany potrądzikowe i hiperke­ratoza (nadmierne rogowacenie naskórka),
  • wrastające włosy (zapalenia mieszka włosowego),
  • przygotowanie do bardziej ra­dykalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zabieg może być wykonywany w przypadku wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażli­wych i delikatnych.

 

Na czym polega zabieg AQUAPURE?

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek na­skórka oraz zanieczyszczeń z po­wierzchni skóry z równoczesną apli­kacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Jest to zabieg bezbolesny, niein­wazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego, ponieważ zabiegowi nie towa­rzyszy okres rekonwalescencji. Do zabiegu bankietowego można użyć preparatów z silnie skoncentrowaną witaminą C. Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 60 minut.

 

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Różnice w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym za­biegu. Cera staje się oczyszczona, wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni.

 

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Aby poprawić wygląd cery trądzi­kowej lub drobnych zmarszczek i przebarwień, zaleca się prze­prowadzenie serii 6-8 zabiegów (1-2 zabiegi w tygodniu).

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg składa się z kilku eta­pów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutle­niacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwe­lując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwo­ścią aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

 

Zabieg krok po kroku:

KROK 1: PEEL+
Usuwa martwe komórki naskórka i inne niedoskonałości. Pozwala utrzymać czystość i gładkość na­skórka.

KROK 2: SEBO+
Usuwa nadmiar łoju oraz martwe komórki naskórka. Pozbywa się nadmiaru sebum i innych niedo­skonałości, jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

KROK 3: REJUVE+
Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę.

KROK 4: ELEKTROPORACJA
Dla lepszego wchłaniania skład­ników odżywczych. Dostarcza efektywną i bezpośrednią drogę do wewnętrznych warstw skóry dzięki „transdermalmotion”.

KROK 5: MIKROPRĄD
Dla lepszego napięcia skóry oraz wy­szczuplenia twarzy. Działając prą­dem o niskim natężeniu, pobudzamy regenerację elastyny i kolagenu.

KROK 6: SCHŁADZANIE/ OGRZEWANIE
Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Zmniejsza nadwrażliwość skóry dzięki poprawie ukrwienia.

OCZYSZCZAJĄC SKÓRĘ – ZACHOWAJ MŁODOŚĆ!

Cennik

ZabiegCena
AquaPure twarz 350zł
PROMOCJE