Nici liftingujące Spring Thread

Trwałe nici liftingujące Spring Thread

Małoinwazyjny zabieg, który zapewni Ci młodszy wygląd na kilka lat.

Sprężysta i jędrna skóra pomimo upływu lat i bez pomocy skalpela? Właśnie tak działają nici liftingujące Spring Thread, na które decyduje się coraz więcej naszych Klientów. Dzięki ich aplikacji o młody wygląd można zadbać w prosty, bezbolesny oraz zupełnie nie ograniczający mimiki sposób.

Zalety nici liftingujących Spring Thread

  • krótki, bezbolesny i małoinwazyjny zabieg – doskonałe rozwiązanie dla osób, które boją się operacji z użyciem skalpela, ale chcą osiągnąć podobne rezultaty
  • naturalny efekt liftingu dzięki dopasowywaniu się nici do kształtu twarzy oraz mięśni
  • długotrwały rezultat – odmłodzony wygląd twarzy utrzymuje się nawet przez 5 lat
  • brak blizn pozabiegowych
  • krótka rekonwalescencja po zabiegu
  • materiał, z którego wykonane są nici, jest całkowicie neutralny i bezpieczny dla organizmu

Najczęściej zadawane pytania:

 

Do czego służą nici liftingujące?

Nici liftingujące najczęściej aplikujemy u Klientów, którzy chcą odmłodzić wygląd swojej twarzy, poprawić jej owal, a także zadbać o wygląd podbródka, szyi czy usunąć tzw. chomiki. Można je wykorzystywać również w celu wykonania korekty innych części ciała.

Czy nici liftingujące są widoczne albo wyczuwalne?

Nici liftingujące Spring Thread są bezbarwne, a po ich wprowadzeniu nie pozostają blizny. Dzięki swojej elastyczności i wyjątkowej sprężystości nici te dostosowują się do ruchów mięśni bez ryzyka ich zerwania, więc nie są wyczuwalne i pozwalają na uzyskanie naturalnego, a zarazem trwałego efektu.

Jak przebiega zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących?

Zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut (w zależności od tego, jakiego obszaru dotyczy). Przeprowadzamy go w znieczuleniu miejscowym. Nić wprowadzamy za pomocą kaniuli do podskórnej warstwy tłuszczowej – na głębokość około 3 mm. Najczęściej implementujemy dwie bądź trzy podwójne nici po każdej stronie twarzy. Efekty są widoczne niemal od razu!

U niektórych Klientek po zabiegu na skórze może pojawić się krwiak i obrzęk, a także nierówności, które jednak po kilku dniach znikają.

Jak postępować po zabiegu?

Przez kilka dni po zabiegu powinno się spać na plecach, z głową ułożoną wyżej niż reszta ciała. Bardzo ważne jest delikatne traktowanie okolicy, w której zostały wprowadzone nici – zarówno podczas mycia i osuszania twarzy, jak i nakładania makijażu.

Przez trzy tygodnie należy unikać masaży i innych zabiegów na okolicy poddanej zabiegowi z użyciem nici liftingujących, a także opalania się, korzystania z basenu i sauny. Zalecamy też, by na ten czas zrezygnować z uprawniania sportu i intensywnego wysiłku oraz nie planować leczenia stomatologicznego.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Nici liftingujące Spring Thread nie ulegają rozpuszczeniu i pozostają w miejscu ich aplikacji. Dzięki temu efekty tego zabiegu utrzymują się nawet przez pięć lat.

Chcesz skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących Spring Thread albo masz związane z nim pytania? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością udzielimy Ci dodatkowych informacji.

 

Cennik

ZabiegCena
Spring Thread - trwałe, niewchłanialne nici, 6 sztuk6000 zł 4900 zł/6 nici
PROMOCJE