Molekuła młodości – Profhilo

Nowy i nieinwazyjny zabieg odmładzający

Wyraźnie zarysowany owal twarzy, uniesione policzki, sprężysta, bardziej napięta i rozświetlona skóra oraz wygładzone zmarszczki… Tak właśnie działa Profhilo, jeden z najnowszych zabiegów medycyny estetycznej, na który decyduje się coraz więcej naszych Pacjentek. Dzięki nowoczesnej technologii, o młodszy wygląd skóry można zadbać w prosty, bezbolesny oraz dający znakomite efekty sposób.

Czym jest Profhilo?

Ze względu na swoje działanie, Profhilo nazwane zostało „molekułą młodości”, która wykorzystuje konieczne do regeneracji tkanek, odpowiedniej długości łańcuchy kwasu hialuronowego połączone w stabilną cząsetczkę za pomocą sieciowania nowej generacji. Dzięki takiemu połączeniu uzyskano zupełnie nową, hybrydową formułę preparatu. Profhilo to kwas hialuronowy, ale nie jest on ani wypełniaczem, ani preparatem do mezoterapii. Różni się budową, a co za tym idzie również właściwościami, dlatego nie można porównywać go z żadnym znanym do tej pory preparatem. W jednej ampułkostrzykawce znajduje się aż 64 mg kwasu hialuronowego, co stanowi najwyższą dostępną dawkę. Profhilo jest w tej chwili jedynym na świecie tego typu preparatem przeznaczonym do bioremodelingu, czyli do przebudowy skóry.

Jak działa Profhilo?

Molekuła młodości uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia powolnie i długotrwale, powodując przebudowę i przywracając utracone przez lata parametry skóry. Dodatkowo kwas hialuronowy pobudza komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu odzyskuje ona jędrność i elastyczność. Efekt „miliona sprężynek” przywraca w rezultacie kontur twarzy, delikatnie unosi policzki, zmniejsza bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetek, skóra natomiast jest bardziej napięta.

Innowacyjny produkt – specjalna technika jego podawania

Profhilo ma nie tylko innowacyjny skład, ale dla osiągnięcia optymalnych efektów i zminimalizowania działań niepożądanych, opracowano dla niego specjalną metodę podawania. Opatentowana technika BAP (Beauty Aesthetic Points) – to tylko 5 iniekcji po każdej stronie twarzy. Została stworzona dla jej 2/3 dolnej części, czyli przede wszystkim strefy policzkowej, podpoliczkowej i linii żuchwy.

Ile zabiegów Profhilo należy przeprowadzić?

Liczba zabiegów zależy w dużej mierze od kondycji skóry. Rezultaty widać już po dwóch sesjach w odstępach 30-dniowych, natomiast w niektórych przypadkach zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego. Dla utrzymania znakomitych efektów, kuracji Profhilo warto poddawać się regularnie, dwa razy w roku.

Podstawowe przeciwwskazania do wykonania zabiegu Profhilo

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • wirusowe, grzybicze i bakteryjne zakażenia skóry np. opryszczka,
  • stany zapalne skóry,
  • alergia na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • choroby autoimmunologiczne.

Sprawdź cennik

ZabiegCena
Profhilo 2ml (molekuła młodości – nadanie sprężystości, wygładzenie i lifting)1400 zł
Linerase 5 ml (kolagenowa bioregeneracja skóry)1400 zł
Nithya 5 ml (mezoterapia kolagenowa)1400 zł
Karisma 2 ml (biostymulator na bazie Rh kolagenu)1600 zł